2 LATA GWARANCJI   WYSYŁKA W 24 GODZINY   ŁATWY ZWROT I WYMIANA   SERWIS I INSTALACJE OD PROFESJONALISTÓW
                     
 
 

Brodziki prysznicowe to niezbędny elementy każdej łazienki, w której zainstalowana jest kabina prysznicowa. Produkty te zróżnicowane są nie tylko z uwagi na rozmiar oraz kształt, ale także głębokość. Obecnie w ofertach producentów znajdziemy brodziki płytkie, które polecane w szczególności osobom starszym i niepełnosprawnym, jak również brodziki głębokie, które mogą stanowić doskonałą alternatywę dla wanny w przypadku małych dzieci. Warto przy tym pamiętać, że o rozmiarze i kształcie brodzika prysznicowego decyduje typ kabiny – inny model wybierzemy w przypadku kabiny prostokątnej, a inny dla kabiny asymetrycznej, półokrągłej lub kwadratowej.

Brodziki

BRODZIK NISKI ASYMETRYCZNY BRODZIK NISKI ASYMETRYCZNY
Producent: Midas Group
Cena: 349,00 zł
bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Brodziki do kabiny prysznicowej - Dobra Łazienka

W ofercie sklepu internetowego Dobra Łazienka można znaleźć bogaty asortyment brodzików prysznicowych o zróżnicowanej wysokości oraz kształcie. Na naszych klientów czekają m.in. brodziki prysznicowe niskie asymetryczne i półokrągłe, jak również brodziki wysokie w kształcie półkola lub ćwierć koła. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który posiada stosowne atesty oraz certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami europejskimi. Co ważne, nasze brodziki prysznicowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy może z łatwością dopasować je do swojej kabiny prysznicowej Armazi. W zestawie nasi klienci otrzymują obudowę, stelaż, jak również zestaw montażowy do samodzielnej instalacji w łazience.

Jaki rodzaj brodzika prysznicowego warto wybrać do łazienki?

Zarówno wybór kabiny prysznicowej, jak i brodzika prysznicowego powinien być dobrze przemyślany. Chociaż coraz częściej spotykamy się z kabinami prysznicowymi typu walk-in, które osadzamy na podłodze i dobieramy do nich odpływ liniowy, to pamiętajmy, że nie jest to rozwiązanie dobre do każdego wnętrza. Kupując brodzik prysznicowy, warto zatem dobierać go pod względem kształtu i wielkości do samej kabiny. Kolejną kwestią są parametry techniczne brodzika oraz materiał jego wykonania. W sklepach ze sprzętem łazienkowym spotkamy się głównie z modelami wykonanymi z akrylu sanitarnego lub konglomeratu. Akryl to materiał lekki, ciepły i bezproblemowy podczas czyszczenia, jednak należy mieć pewność, że wybierany przez nas produkt jest w całości pokryty akrylem. Konglomerat to natomiast materiał dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, wyróżniający się doskonałą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Kolejnymi aspektami, na które należy zwrócić uwagę, są kształt brodzika prysznicowego oraz jego wysokość. W zależności od tego, jak duża jest nasza przestrzeń prysznicowa możemy sięgać po brodziki półokrągłe lub asymetryczne, jak również kwadratowe, pięciokątne i prostokątne. Przy wyborze wysokości brodzika należy sprawdzić grubość stropu – w niskich brodzikach prysznicowych syfon musi mieć odpowiednią przestrzeń do tego, by mógł prawidłowo funkcjonować. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wyboru brodzika prysznicowego do łazienki zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl