2 LATA GWARANCJI   WYSYŁKA W 24 GODZINY   ŁATWY ZWROT I WYMIANA   SERWIS I INSTALACJE OD PROFESJONALISTÓW
                     
 
 
Serwis

Zachęcamy Cię, abyś zlecił montaż naszych produktów naszym lokalnym partnerom i dostawcom w całej Polsce.
Poniżej znajdziesz kontakt do partnerów.
Koszt czy termin wykonania usługi ustal bezpośrednio z naszym partnerem.

 

 


DOLNOŚLĄSKIE


KUJAWSKO-POMORSKIE


LUBUSKIE


ŁÓDZKIE


MAŁOPOLSKIE


MAZOWIECKIE


OPOLSKIE


PODLASKIE


POMORSKIE

 

ŚLĄSKIE


ŚWIĘTOKRZYSKIE


WIELKOPOLSKIE


ZACHODNIO-POMORSKIE


LUBELSKIE


PODKARPACKIE

Serwis Kabin Prysznicowych - Dobra Łazienka

Prawidłowo zamontowana kabina prysznicowa to gwarancja wieloletniego zadowolenia oraz niezawodności naszego sprzętu łazienkowego. W związku z tym tak ważne jest, by usługę instalacji kabiny powierzać wyłącznie rzetelnym, sprawdzonym specjalistom. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie wiemy, komu zlecić montaż sprzętu łazienkowego? W Dobrej Łazience od wielu lat współpracujemy z naszymi lokalnymi partnerami i dostawcami na terenie całej Polski, którzy z przyjemnością dokonają serwisu kabin prysznicowych w domach klientów. Co ważne, nasi partnerzy obsługują klientów we wszystkich 16 województwach, dlatego też każdy może skorzystać z ich wsparcia.

Jakie usługi oferują nasi partnerzy i dostawcy w ramach serwisu kabin prysznicowych? Ich zadaniem jest przede wszystkim montaż kabin prysznicowych marki Armazi, zakupionych w naszym sklepie internetowym Dobra Łazienka. Warto przy tym wspomnieć, że osoby współpracujące z nami służą pomocą w instalacji kabin prysznicowych z hydromasażem i sauną, jak również baterii prysznicowych, deszczownic oraz brodzików. Co więcej, serwis kabin prysznicowych obejmuje także naprawę kabin w ramach gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego serwisu. Wieloletnie doświadczenie w branży sanitarnej sprawia, że nasi specjaliści z łatwością poradzą sobie z takimi problemami jak przeciekająca kabina prysznicowa, nieprawidłowy odpływ wody w brodziku czy też niepoprawnie działająca deszczownica.

Jak wygląda współpraca z serwisem kabin prysznicowych w Dobrej Łazience?

Wszystkie osoby zainteresowane usługami oferowanymi przez nasz serwis kabin prysznicowych zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmami zlokalizowanymi w Waszej okolicy. Na początek warto przyjrzeć się mapie, na której zaznaczyliśmy lokalizacje partnerów współpracujących z Dobrą Łazienką. Poniżej znaleźć można listę wszystkich punktów usługowych, którą podzieliśmy ze względu na województwa. Wypisaliśmy na niej miejscowość, w jakiej pracuje dana firma, nazwę przedsiębiorstwa oraz dane kontaktowe do serwisu kabin prysznicowych – numer telefonu oraz adres e-mail. Wystarczy wybrać z listy punkt odpowiadający miejscu Waszego zamieszkania, a następnie skontaktować się z firmą, powołując się na zakup dokonany w Dobrej Łazience.

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie kwestie związane z kosztem poszczególnych usług oraz terminem ich realizacji ustalane są bezpośrednio podczas kontaktu z serwisem kabin prysznicowych. Warto przy tym pamiętać, że koszt prac monterskich zależny jest od wielu czynników, w tym m.in. rodzaju wykonywanej usługi, kosztów materiałów niezbędnych do wykonania prac serwisowych, poziomu skomplikowania czynności oraz rodzaju uprawnień, jakie powinien posiadać specjalista zajmujący się serwisem kabin prysznicowych. By dowiedzieć się więcej na temat zakresu usług realizowanych przez naszych partnerów oraz ich dostępności czasowej, zapraszamy do kontaktu z wybranym serwisem kabin prysznicowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl