2 LATA GWARANCJI   WYSYŁKA W 24 GODZINY   ŁATWY ZWROT I WYMIANA   SERWIS I INSTALACJE OD PROFESJONALISTÓW
                     
 
 

Łazienka to pomieszczenie, które jest szczególnie narażone na gromadzenie się brudu i bakterii, w związku z czym tak ważne jest, by dbać o jego czystość i higienę. Chociaż zacieki od wody, osadzający się kamień i nieprzyjemny zapach to zmora wielu osób, które nie przepadają za czyszczeniem łazienki, to na szczęście na rynku znajdziemy duży wybór środków bakteriobójczych do dezynfekcji, które zadbają o utrzymanie naszej przestrzeni łazienkowej w nienagannej czystości. Ze względu na stały kontakt z bakteriami w łazience szczególnie ważne jest także stosowanie płynów do dezynfekcji rąk, które zapewniają skuteczną ochronę dłoni przed różnego rodzaju drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Środki biobójcze

WIRUSOBÓJCZY PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK KONVIT-MT+ (12 x 1l) WIRUSOBÓJCZY PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK KONVIT-MT+ (12 x 1l)
Producent: KONVIT
Cena: 28,00 zł 88,00 zł
bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
  • promocja

Płyny Do Dezynfekcji Rąk - Środki Bakteriobójcze Do Dezynfekcji - Środki Biobójcze - Dobra Łazienka

W Dobrej Łazience wiemy, jak ważne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny i czystości w łazience, dlatego też naszym klientom oferujemy duży wybór środków biobójczych marki Konvit. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć m.in. płyny do dezynfekcji rąk oraz różnego rodzaju środki wirusobójcze, które warto używać przede wszystkim w okresie wzmożonego reżimu sanitarnego związanego z zagrożeniem epidemiologicznym. Wszystkie nasze preparaty wykazują potrójne działanie – biobójcze, wirusobójcze oraz bakteriobójcze. Ich zadaniem jest zapewnienie skutecznej dezynfekcji oraz regeneracji skóry, co jest możliwe dzięki zastosowaniu alkoholu (zawartość etanolu w naszych produktach to min. 70%).

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu środków biobójczych?

Wybierając środek do dezynfekcji, musimy mieć świadomość, że preparaty dostępne na rynku różnią się pod względem zastosowania. Inne środki używane są w warunkach domowych, a nieco inne w branży medycznej, kosmetycznej czy też spożywczej. Warto jednak pamiętać, że środki biobójcze przeznaczone do higieny dla ludzi muszą spełniać odpowiednią normę – inne normy odpowiadają środkom bakteriobójczym, a inne środkom wirusobójczym. Jeśli chcemy mieć pewność, że dany produkt skutecznie ochroni nas przed wirusem, musimy sprawdzić, czy spełnia on normę EN 14476. Co ważne, im wyższy numer oznaczony na opakowaniu, tym większa ochrona dla naszego ciała.

Niestety, na rynku wciąż spotykamy się ze środkami bakteriobójczymi do dezynfekcji, które nie posiadają odpowiednich certyfikatów i nie spełniają norm jakościowych. Jeżeli produkt posiada certyfikat, jego skuteczność wynosi aż 99,99%, co oznacza, że na 100 mikroorganizmów aż 99 z nich zostanie usuniętych poprzez aplikację preparatu. Na opakowaniu płynu do dezynfekcji rąk lub środka biobójczego powinna znaleźć się także informacja na temat numeru pozwolenia na dany produkt, instrukcji stosowania preparatu, dane dotyczące działań niepożądanych oraz wskazówki, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy w przypadku nieprawidłowego stosowania preparatu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty środków biobójczych w Dobrej Łazience i wyboru tych, które zagwarantują Wam najlepszą ochronę przed szkodliwymi drobnoustrojami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl